طراحي لوگو

طراحي لوگو چيست

 

به طراحي هايي كه براي نشان دادن يك سازمان از يك نشانه خاص استفاده ميكنند طراحي لوگو گفته مي شود كه در ادامه به انواع آن از لحاظ مختلف خواهيم پرداخت

طراحي لوگو در شركت هاي مختلف گرافيكي به شكل هاي مختلفي انجام مي شود كه آننيز بستگي به نوع طراحي و هزينه تمام شده و در بيشتر موارد بستگي به سليقه طراح شما دارد .

در ادامه قصد داريم شمارا با انواع طراحي لوگو و آموزش هايي براي انجام آن آشنا كنيم .

در سايت طراحي لوگو آموزش هايي براي انجام اين مورد وجود دارد كه با دنبال كردن آن ميتوانيد با اندكي آشنايي مقدماتي طراحي هايي مقدماتي داشته باشيد و يا اينكه از انوع لوگو سر در بياوريد چرا كه حتي زماني كهميخواهيد به يك شركت ديگر براي طراحي لوگو سر بزنيد بهتر است كه اندك اطلاعاتي درباره آن داشته باشيد .

در مطلب بعدي وبلاگ درباره اصولي از طراحي لوگو صحبت خواهيم كرد كه بهتر است قبل از اينكه وارد اين مقوله شويد با آنها آشنايي داشته باشيد .

در اين بخش ميخواهيم درباره انواع لوگو هايي كه به دست طراحان لوگو طراحي ميشود صحبت كنيم . در بخش ها و سايت هاي مختلف ديده ايد كه طراحي لوگو شامل انواع مختلفي است به عنوان مثال لوگو تايپ ، لوگو هاي تصويري ، لوگو هاي تركيبي و ديگر انواع لوگو ها كه براي طراحي بايد از قبل آنها را انتخاب كنيد و بعد از ان طراح لوگو شروع به طراحي اتود ها كند و بسته به پلني كه انتخاب كرذه ايد تعداد توافق شده ي اتود ها را به شما بدهد و شما از ميان انها لوگوي مورد نظرتان را انتخاب نماييد .

در كل از تمامي اين مباحث ميخواستيم اين نكته را بگوييم كه در پروسه ي طراحي لوگو بايد به اين مسئله توجه داشته باشيد كه از قبل پلن مورد نظرتان را با دقت انتخاب نماييد. در سايت طراحي لوگوي گرافيك خانه براي شما آموزش هايي را در اين رابطه در نظر گرفته ايم . ميخواهيم از اين پس در هر مقاله آموزش هايي را براي شما در نظر بگيريم كه در حالت كلي اطلاعاتي در اين رابطه يعني طراحي لوگو داشته باشيد.

براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت گرافيك خانه سر بزنيد.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۱۴:۲۹ توسط:طراحي لوگو موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :